کلوپ هواداران ملوان - آل اسحاق: 25 میلیارد، مبلغ پایه برای نفت صحت ندارد


آل اسحاق: 25 میلیارد، مبلغ پایه برای نفت صحت ندارد تاریخ : پنجشنبه، 6 خرداد ماه ، 1395
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از کاپ، بازرس قانونی موسسه نفت گفت: هر ارگان، نهاد و یا شرکتی که قصد خرید باشگاه نفت را دارد تا روز شنبه و قبل از باز کردن پاکت های می تواند ثبت نام کند و پاکت خود را تحویل دهد ...

ادامه مطلب را بخوانيد...حسین آل اسحاق درباره جلسه توجیهی برگزار شده در باشگاه نفت جهت فروش این باشگاه اظهار داشت: جلسه خوبی بود. قرار بود این جلسه توجیهی باشد و ماهیت دیگری نداشت. شنیده ام که گفته اند دو مشتری برای خرید باشگاه وجود دارد اما این طور نیست.

وی در ادامه افزود: تا الان که با شما صحبت می کنم 5 مشتری برای خرید باشگاه نفت اعلام آمادگی کردند. احتمال دارد این تعداد افزایش پیدا کنند. یک شرکت کاشانی و باشگاه ملوان دیروز در جلسه حضور داشتند و سه شرکت خصوصی دیگر صلاح ندانستند در جلسه توجیهی باشند و احتمالا خودشان از روند کار مطلع هستند.

بازرس قانونی موسسه نفت همچنین خاطرنشان کرد: هر ارگان، نهاد و یا شرکتی که قصد خرید دارد تا روز شنبه و قبل از باز کردن پاکت های می تواند ثبت نام کند و پاکت خود را تحویل دهد.

وی در پاسخ به صحبت های امیر عابدینی مبنی بر اینکه، 25 میلیارد تومان، قیمت پایه برای فروش نفت گذاشته شده است؛ اذعان داشت:  عابدینی، اقای عابدینی است دیگر. اصلا چنین چیزی صحت ندارد. اتفاق در جلسه دیروز عنوان شد 27 میلیارد برای قیمت پایه پیشنهاد شود اما ما قبول نکردیم. بهترین پیشنهاد دهنده، می تواند برنده باشد

آل اسحاق در پایان گفت: امیدوارم هر اتفاقی که به صلاح فوتبال و باشگاه نفت است رخ بدهد. آرزوی ما این است که نفت همچنان نفت باقی بماند. انشاا. شنبه پاک ها باز می شود و امیدواریم روز یکشنبه هم کارهای فروش نهایی شود.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=5812