کلوپ هواداران ملوان - فریادشیران: رضائیان طلب بازیکنان ملوان را بپردازد


فریادشیران: رضائیان طلب بازیکنان ملوان را بپردازد تاریخ : دوشنبه، 10 خرداد ماه ، 1395
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرمربی سابق تیم فوتبال نفت تهران به ماجرای فروش این باشگاه واکنش نشان داد ...

ادامه مطلب را بخوانيد...ناصر فریادشیران جوان درباره فروش باشگاه نفت تهران بیان کرد: این بحث با دستور مستقیم زنگنه وزیر نفت مطرح شده اما عملکرد ضعیف جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بخش ورزش و اعضای بی تخصص هیئت امنای باشگاه در این امر بی تاثیر نبوده است. به نوعی می توان گفت عملکرد این افراد زنگنه را وادار کرد علی رغم میل باطنی به فروش باشگاه نفت تهران با محوریت وزارت ورزش تاکید داشته باشد.

وی افزود: از طرفی همزمان با فروش باشگاه، بحث انتقال هم مطرح شده است. باید مشخص شود که چه فرد یا افرادی با مطرح کردن انتقال نفت به شهرستان، می خواهند سرنوشت شوم پاس برای نفت هم تکرار شود. به قول گرشاسبی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، پایتخت فقیرترین شهر ایران از لحاظ سرانه ورزشی است.

وی ادامه داد: تعجب می کنم با وجود بدهی فراوان باشگاه ملوان انزلی، چگونه رضائیان نماینده این تیم در جلسه توجیهی فروش باشگاه نفت شرکت کرد. رضائیان به عنوان یک خوزستانی با عملکرد ضعیف خود ملوان را به نابودی کشاند. همان گونه که در دوران مدیریت در فولاد این تیم را به لیگ دسته اول انداخت و پس از ناکامی در صعود به لیگ برتر،به همراهی عباس نواصرزاده با لابی بازی امتیاز لیگ برتری سپاهان نوین را خرید و بازیکنان این تیم را بیچاره کرد. باور کنید هیچ یک از هواداران ملوان دل خوشی از عملکرد این مدیر خوزستانی در مطرح ترین تیم شمال کشور ندارند. در چنین حالتی وی به جای این که فرهنگ استعفا را بلد باشد به فکر خرید امتیاز نفت تهران افتاده است. افرادی چون صالح نیا، جهانی، پیشگاه هادیان، ایراندوست، احمدزاده سال ها برای تیم شهر خود زحمت نکشیده اند که اکنون وی برای تیمشان تصمیم گیری کند.

سرمربی سابق تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به مقصران فروش باشگاه نفت اظهار کرد: نفت در سالهای گذشته با هزینه ای نزدیک به 7 میلیارد بهترین نتایج و سهمیه آسیا را می گرفت اما غفلت برخی اعضای هیئت مدیره در بستن قراردادهای سنگین میلیاردی با بازیکنان و اعضای کادرفنی و پرداخت نکردن مطالبات آن ها، نفت را به نابودی رساند و امسال روزی را ندیدیم که بازیکنان و کادرفنی از نگرفتن مبلغ قرارداد خود شاکی نباشند.

وی افزود: نمی دانم آل اسحاق که تا چند روز قبل از همه گله داشت چه جایگاهی در فروش باشگاه نفت دارد که هر روز مصاحبه می کند. نمی دانم چرا حراست پرسنلی شرکت ملی نفت ایران به این که چه فردی زیر قراردادهای میلیاردی همراه با آپشن بازیکنان نفت را امضا زده، ورود نمی کند. بازیکنانی چون نانگ، سانتوس، حسینی، صادقیان و بیرانوند با نفت قرارداد میلیاردی بستند. حتی خود علی رضا منصوریان برخلاف رقم قرارداد دروغی که در سایت سازمان لیگ قرار گرفته یکی از گرانترین مربیان لیگ برتر با قرارداد میلیاردی محسوب می شود و اگر فردی این امر را انکار کند من حاضرم در هر جایی ثابت کنم که قرارداد آن ها میلیاردی بوده است.

فریاد شیران گفت: البته بعید می دانم منصوریان با وجود این قرارداد میلیاردی یک ریال هم از نفت گرفته باشد. مطالبات اکبر دارستانی مربی بدنساز نفت که در زمین فوتبال جان خود را از دست داد، به خانواده اش پرداخت نشده است. خواهش می کنم اعضای هیئت مدیره انصاف و عدالت داشته باشند و حالا که هزینه های تیم را بالا برده اند، دست کم مطالبات خانواده آن مرحوم که سرپرست خود را از دست داده اند، پرداخت کنند. خیانت و بی کفایتی برخی اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت تهران مشخص شده است. در گذشته فردی مقتدر به نام محمد علیپور بدون اینکه یک خط با رسانه ها صحبت کند، تیم نفت را به اوج رساند اما بی تدبیری آقایان در 2 سال اخیر سبب شده که این باشگاه به راحتی در آستانه فروش قرار بگیرد.

وی درباره قانون ممنوعیت تزریق بودجه های دولتی به ورزش حرفه ای گفت: باور کنید به جز یکی دو باشگاه لیگ برتری سایر تیم ها به جای این که خصوصی باشند، خصولتی هستند و بیشتر آن ها از صندوق بازنشستگان نهادهای مربوطه هزینه می کنند. آیا باشگاه نفت که شش میلیارد از صندوق بازنشستگان شرکت ملی نفت هزینه کرده از بازنشستگان اجازه گرفته است؟ آقایان باید پاسخگوی هدر رفتن بودجه بیت المال باشند.

فریادشیران درباره انتقال تیم های تهرانی به شهرستان، بیان کرد: نمایندگان مجلس و مسئولان استانی تهران چندان پشت تیم های ورزشی خود نیستند. البته ما فوتبالی های تهران اجازه نمی دهیم نفت از تهران خارج و به سرنوشت پاس دچار شود. آقایانی که در انزلی هم به دنبال انتقال نفت هستند، تلاش کنند ملوان را با یک سال زحمت، فوتبالی به لیگ برتر بیاورند. در صورت خروج نفت از تهران از وزیر ورزش تا وزیر نفت مقصر هستند.

وی با اشاره به تضعیف تیم های پایه نفت تهران گفت: در گذشته با مدیریت درست و اصولی علیپور و زارعی، تیم های پایه باشگاه نفت تهران،این تیم ها با نخبه پروری جایگاه خوبی در سطح فوتبال کشور و استان داشتند اما با تغییر دبیر تیم های پایه و روی کار آمدن عباس صمغ آبادی و تغییر کادرفنی این تیم ها به جز تیم نونهالان که به رتبه سوم رسید، در سایر رده ها نتایج ضعیفی کسب شد. تصمیم گیرندگان ورزشی شرکت ملی نفت با عملکرد خود این رشته ها را با خاک یکسان می کنند.

وی افزود: من نقش جوادی مدیرعامل شرکت ملی را در این نابه سامانی ها از همه بیشتر می دانم. به نظرم اگر مدیریت ضعیف وی در بخش ورزش شرکت ملی نفت در سایر بخش های این شرکت هم تکرار می شد، مملکت می خوابید. برخی اعضای هیئت مدیره نفت در سال اخیر برای نابودی ابدی این تیم کمر همت بسته اند اما بدانند با این کار به یادگار بزرگانی چون حمید شیرزادگان، پرویز دهداری، جعفر نامدار و داود پهلوان خیانت می کنند.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=5818