کلوپ هواداران ملوان - ناصر فریادشیران: دنیامالی به جای انتقال نفت، قلیان ها را جمع کند


ناصر فریادشیران: دنیامالی به جای انتقال نفت، قلیان ها را جمع کند تاریخ : چهارشنبه، 19 خرداد ماه ، 1395
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از کاپ، پشکسوت باشگاه نفت تهران گفت: دوست ندارم بنشینم نابودی باشگاه نفت  را ببینم ...

ادامه مطلب را بخوانيد...ناصر فریادشیران درباره احتمال انتقال تیم نفت به انزلی اظهار داشت: متاسفم که  احمد دنیامالی عضو شورای شهر تهران تلاش می کند که تیم نفت را به انزلی ببرد و با این کار بر دلایل سقوط تیم بزرگ و مردمی ملوان سرپوش بگذارد. به نظر من ایشان و  رضاییان به جای این کارها باید دلایل ناکامی تیم محبوب انزلی را مطرح کند . چند روز قبل بهمن صالح نیا پیشکسوت فوتبال انزلی در مصاحبه ای گفته بود که قلیان کشیدن به تیم ما ضربه زد. آقایان به جای آنکه به فکر بردن نفت در انزلی باشند این مشکلات را حل کنند و قلیان ها را جمع کنند.

وی افزود: آنطور که من شنیده ام آنها قصد دارند تیم سقوط کرده ملوان را به عنوان ملوان نوین حفظ کنند و نفت را با نام ملوان به لیگ برتر ببرند. با این کار هم به فوتبال انزلی ضربه می زنند و هم تیم بزرگی مثل نفت که یادگار بزرگانی چون مرحوم دهداری، مرحوم شیرزادگان، مرحوم نامدار، مرحوم کدخدازاده و ... است به ورطه نابودی می رود.

فریاد شیران گفت: بنده به عنوان عضو کوچک باشگاه نفت و کسی که سال ها از عمرم را برای این تیم گذاشتم و در روزهایی که بحث مادیات وسط نبود تحت مدیریت مرد بزرگی به نام علیپور به افتخارات زیادی رسیدیم از اتفاقات روزهای اخیر به شدت گله مند هستم. امیدوارم مسوولان اجازه ندهند نفت نابود شود. رفتن نفت از تهران یعنی نابودی این تیم. گرچه مرا از تیم محبوبم کنار گذاشتند و اجازه ندادند فعالیت کنم اما همیشه دلم به حال نفت می سوزد و حالا هم دوست ندارم بنشینم نابودی این باشگاه را ببینم.

وی در ادامه گفت: آقایان با مدیریت غلط خود در باشگاه نفت باعث شدند تا وزارت نفت تحت فشار قرار بگیرد و قید تیمداری را بزند. مشکلات این باشگاه از روزی آغاز شد که آقایان شایسته سالاری را  کنار گذاشتند و به دنبال پست دادن به رفیق های خود رفتند. در این باشگاه حتی کار به جایی رسید که کارمند قنبرزاده عضو هیات مدیره شد. آنها در سال گذشته ریخت و پاش های زیادی داشتند. من از بازرسی وزارت نفت خواهش می کنم به بحث قراردادهای سال گذشته ورود کنند. شخص وزیر هم باید نسبت به این قضیه حساسیت به خرج دهد. باید مشخص شود که چرا سال قبل بازیکنانی چون سانتوس و نانگ هرکدام قرارداد یک میلیاردی بستند. سیدجلال حسینی قرارداد یک میلیاردی به علاوه برخی آپشن ها بست، منصوریان یک میلیارد و 300 به علاوه برخی آپشن ها که روی هم رفته حدودا یک میلیاردو 800میلیون تومان می شد منعقد کردند. بیرانوند هم با یک میلیارد و 300 میلیون قرارداد بست. این اتفاقات باید به دقت بررسی شود. درست است که برخی از این افراد مبالغ کامل قرارداد خود را نگرفته اند ولی یک نفر مثل  منصوریان سال گذشته یکی از گران قیمت ترین مربیان لیگ بود.

فریاد شیران در پایان درباره آخرین وضعیت واگذاری تیم نفت گفت: تا جایی که من می دانم سه پاکت پیشنهادی را باز کرده اند. دو پیشنهاد از تهران است و یک پیشنهاد هم از انزلی قرار است تا آخر هفته و نهایتا شنبه وضعیت تیم مشخص شود. بنده امیدوارم اتفاقی نیفتد که به این تیم ریشه دار لطمه بزند.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=5833