کلوپ هواداران ملوان - عبدالرحمان شاه حسینی: انتقال نفت به انزلی قانونی است


عبدالرحمان شاه حسینی: انتقال نفت به انزلی قانونی است تاریخ : سه شنبه، 25 خرداد ماه ، 1395
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از ایرنا، رئیس اسبق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: انتقال تیم نفت تهران به انزلی کاملا قانونی است و کسانی که این تصمیم را غیر قانونی می دانند، باید مستند صحبت کنند ...

ادامه مطلب را بخوانيد...عبدالرحمان شاه حسینی گفت: دوستانی که می گویند انتقال تیم نفت تهران به انزلی خلاف قانون است باید ابتدا بگویند که از کدام قانون صحبت می کنند.

وی ادامه داد: هر باشگاهی حق دارد امتیاز خود را واگذار کند و در صورتی که باشگاه نفت تهران با رعایت کامل قوانین این کار را انجام دهد، هیچ مشکلی وجود ندارد. در ضمن در قوانین فوتبال ایران هیچ قانونی برای منع انتقال باشگاه به شهر دیگری ندیده ام.

رئیس اسبق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: دوستانی که امروز با قدرت از انتقال غیر قانونی نفت به انزلی صحبت می کنند، چرا در گذشته مانع انتقال پاس پر افتخار به همدان، سپاهان نوین به فولاد، پیکان به قزوین و صبا به قم نشدند؟ آیا مگر این اتفاقات در دوره مدیریت دوستان رخ نداد؟

وی تاکید کرد: مردم به سرمایه خود مسلط هستند و هر گونه نقل و انتقال وجاهت قانونی دارد. متاسفانه در فوتبال ما آدم ها می گویند چه اتفاقی رخ دهد و قوانین حرفی نمی زند. باید به سمتی حرکت کنیم که قوانین حرف بزنند و آن زمان فوتبال ایران اصلاح خواهد شد.

روز گذشته مسئولان باشگاه نفت تهران از انتقال امتیاز این باشگاه به ملوان بندرانزلی خبر دادند اما مسئولان فدراسیون فوتبال به ویژه مهدی تاج رئیس فدراسیون به شدت با این انتقال مخالفت کرده و آن را تصمیمی غیر قانونی دانسته است.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=5851