کلوپ هواداران ملوان - مایلی کهن: هر آمدنی یک رفتنی دارد


مایلی کهن: هر آمدنی یک رفتنی دارد تاریخ : چهارشنبه، 28 مهر ماه ، 1395
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از فرتاک ورزشی، محمد مایلی کهن در خصوص استعفای دزیر ورزش اظهار کرد: به نظرم نحوه مدیریت گودرزی در وزارت ورزش و جوانان خوب بود و در مجموع وی عملکرد قابل قبولی در این وزارتخانه ارائه داد ...

ادامه مطلب را بخوانيد...وی درباره بهترین گزینه برای جانشینی گودرزی گفت: رئیس جمهور باید در مورد جانشین گودرزی تصمیم بگیرد. در واقع باید ببینیم دولت چه خواستی از وزیر ورزش جدید دارد. به نظرم سلطانی فر قائم مقام سابق تربیت بدنی بهترین گزینه برای سرپرستی وزارت ورزش و جوانان است.

مایلی کهن درباره اینکه گودرزی در زمان مناسبی استعفا داد یا نه ، بیان کرد: تشخیص زمان مناسب این استعفا بر عهده مسئولان است. نتایج بدست آمده در دوران مدیریت گودرزی بسیار خوب بوده است . از زمانی که وزارت ورزش و سازمان ملی جوانان با هم ادغام شدند، مشکلات هر دو حوزه بیشتر شد. این ادغام به حوزه جوانان لطمه بیشتری زد. به نظرم تغییراتی در این وزارتخانه باید صورت بگیرد تا مشکلات تا حدودی برطرف شود.

پیشکسوت فوتبال در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال گودرزی منشا خدمات ارزنده در وزارت ورزش و جوانان بود و باید به وی خسته نباشید بگوییم.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=6084