کلوپ هواداران ملوان - فدراسیون تصویب کرد؛ بلیت فروشی در ورزشگاه بر اساس کد ملی


فدراسیون تصویب کرد؛ بلیت فروشی در ورزشگاه بر اساس کد ملی تاریخ : يكشنبه، 31 ارديبهشت ماه ، 1396
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از سایت فدراسیون، جلسه بررسی تمهیدات امنیتی و انتظامی ورزشگاه ها به منظور مقابله با رفتارها و ناهنجاری های احتمالی از سوی تماشاگر نماها امروز در دفتر رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد ...

ادامه مطلب را بخوانيد...به منظور اطلاع رسانی برای هواداران و تماشاگران، تاکید شد تا اسامی اقلام ممنوعه که ورود آنها از درب ورودی استادیوم ممنوع است، اعلام شود. بر همین اساس اقلام ممنوعه شامل (سلاح های گرم و سرد، اشیاء قابل پرتاب، مواد اشتعال زا، لیزر، خودکار، نارنجک دستی و ترقه) است که پلیس از ورود آن به داخل ورزشگاه جلوگیری خواهد کرد. لذا در این نشست تاکید شد هواداران از آوردن هر گونه اشیا غیر ضروری به داخل استادیوم خودداری کنند.


همچنین مقرر شد تا در رقابت های لیگ برتر فوتبال در فصل جدید، کلیه تماشاگران بر اساس کد ملی بلیت حضور در مسابقات را تهیه و در سکو و صندلی خود مستقر شوند. بر همین اساس از تمامی هواداران و تماشاگران درخواست می شود تا با فرهنگ سازی مناسب و با هماهنگی دستگاه های ذیربط به ویژه کانون هواداران و مسئولین باشگاهی، همکاری لازم را داشته باشند.


با توجه به اینکه تماشاگران به عنوان عنصری موثر و یک امتیاز ویژه برای باشگاه ها محسوب می شوند، باشگاه ها باید با اتخاذ تدابیر ویژه مدیریتی و فرهنگی از این ظرفیت و پتانسیل برای کشور جمهوری اسلامی ایران که منحصر به فرد است، به نحو شایسته بهره برداری کنند.


چنانچه فرد خاطی اقدام به رفتار و ناهنجاری در ورزشگاه که سبب محرومیت هایی از سوی نمایندگان AFC حاضر در استادیوم می شود، انجام دهد، با برخورد قانونی و قضایی مواجه خواهد شد.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=6288