کلوپ هواداران ملوان - محمد ربیعی: مقابل ملوان تیم برتر بودیم


محمد ربیعی: مقابل ملوان تیم برتر بودیم تاریخ : دوشنبه، 6 شهريور ماه ، 1396
موضوع : اخبار-ملوان


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، سرمربی تیم فوتبال بادران تهران پس از تساوی یک بر یک مقابل ملوان در جمع خبرنگاران گفت: مربی هوچی‌گری نیستم و تیم ما هم تیم بی‌ادبی نیست ...

ادامه مطلب را بخوانيد...محمد ربیعی گفت: در نیمه اول خوب بازی نکردیم اما در نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم و 4 موقعیت گل داشتیم که بازیکنان ملوان 2 توپ را از روی خط دروازه برگشت دادند و هیچ موقعیت گلی هم به حریف ندادیم. حداقل شایستگی ما در این بازی یک گل بود که به آن رسیدیم. بعد از 10 نفره شدن هم به ترکیب تیم مهاجم اضافه کردیم چون دوست داشتیم امتیاز بگیریم.

وی افزود: فیلم بازی موجود است به بازیکنانم گفتم مردم انزلی فوتبال فهم هستند و به گونه‌ای بازی کنیم تا آنها از بازی ما لذت ببرند.

سرمربی بادران در مورد اینکه خودش عامل تشنج و درگیری در پایان مسابقه بود، گفت: من کودک نوپایی هستم و به همه هم احترام می‌گذارم اگر هم از من کوچک‌ترین خطایی سر زده عذرخواهی می‌کنم ولی در آن صحنه که اعتراض شد فقط من خطاب به فتاحی گفتم خدا؛ من را به حاشیه نکشانید من اهل آرامش هستم.

وی در مورد 2 پنالتی تیم ملوان گفت: به نظرم ن پنالتی صحیح نبود به حال تیمی که 2 پنالتی می‌دهد و 2 بازیکنش هم اخراج می‌شود تحت فشار قرار می‌گیرد من آدم ریاکاری نیستم شهری که تماشاگر دارد نبوغ فوتبال در آن است و باید به آن بها داده شود. من اگر لیاقت داشته باشم از نظر فنی می‌توانم حرفم را در زمین بزنم.

وی در مورد رفتارهای مولایی مربی بدنساز تیمش گفت: شک نکنید که با مولایی برخورد خواهم کرد. من در زمان بازی باید مدیر تیم باشم و بدانید که من مربی هوچی‌گیری نیستم و بادران هم تیم بی‌ادبی نیست.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=6438