کلوپ هواداران ملوان - الماسخاله: از فحاشی‌ها متاسفم، این بازی در شان ایران نبود


الماسخاله: از فحاشی‌ها متاسفم، این بازی در شان ایران نبود تاریخ : سه شنبه، 21 شهريور ماه ، 1396
موضوع : اخبار-ملوان


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس هیأت فوتبال استان گیلان گفت: اگر بخواهم بگویم این دربی خوب بود خودمان را گول زده‌ایم چون فرهنگ ایران و فرهنگ گیلان این نیست ...

ادامه مطلب را بخوانيد...قربانعلی الماسخاله در خصوص اتفاقاتی که روز گذشته در ورزشگاه شهید عضدی رشت و در جریان بازی سپیدرود و ملوان رخ داد، اظهار داشت: بازی روز گذشته مثل تمام دربی‌ها بود ولی اگر بگوییم خوب بود خودمان را گول زدیم و از اتفاقات و صحبت‌هایی که زده شده متأسف هستم.

وی افزود: فرهنگ گیلان این نیست و حتی فرهنگ ایران هم این نیست. من از رفتارها و اتفاقاتی که در ورزشگاه‌های ایران می‌افتد گله‌مند هستم، یکسری افراد با اسم لیدر هرکاری دلشان می‌خواهند انجام می‌دهند. متأسفانه یک عده هم باج می‌گیرند و هم بازیکنان را تهدید می‌کنند و اتفاقاً از این کارهایشان لذت می‌برند، نمی‌دانم کی باید با این رویه برخورد کرد و کجا باید نیروهای امنیتی وارد عمل شوند اما از مسئولان، نهادهای نظارتی، نیروهای امنیتی، خبرنگاران و ... خواهش می‌کنم کمک کنند تا وجود ورزش ما از  چنین افرادی پاک شود.

رئیس هیأت فوتبال استان گیلان تأکید کرد: من قبول ندارم که مرتب در ورزش از جوانمردی حرف بزنیم و بعد چنین رفتارهایی اتفاق بیفتد، کسی نیست به داد این فوتبال برسد، آیا به نظر شما ۲۰ لیدر باید کل نظم استادیوم را بر هم بریزند؟ ۱۰ روز است درگیر این بازی هستیم و همه عوامل از شورای تأمین گرفته تا فرماندار و استاندار زحمت کشیدند و وقت گذاشتند تا ما یک مسابقه برگزار کنیم. نمی‌خواهم زیاد حرف‌هایم را باز کنم فقط باید بگویم از صحبت‌هایی که داخل استادیوم شد دلگیر هستم.

الماسخاله در خصوص اینکه در ورزشگاه فحاشی‌های زیادی صورت گرفت، گفت: متأسفانه از هر دو طرف فحاشی‌های زیادی صورت گرفت و با وجود اینکه طرفداران سپیدرود بیشتر بودند این فحاشی‌ها بیشتر شد، در مورد اتفاقات بیرون از ورزشگاه هم من بالگرد ندارم که همه چیز را نظارت کنم اما از هفته گذشته نیروهای امنیتی برای این مسابقه چاره‌اندیشی کردند، قبل از بازی هم گفتم فوتبال حاشیه دارد به شرط آنکه کشت و کشتار در آن نباشد. الان هم که با شما صحبت می‌کنم عکسی از درگیری‌ها ندیدم چون دیشب آنقدر خسته بودم به منزل رفته و استراحت کردم و تازه به محل کارم رسیدم.

وی تأکید کرد: ما حتی به خاطر اینکه تماشاگران برای تیم‌های حریف دردسر درست نکنند نیمکت‌ها را جابجا کردیم ولی آنقدر حرف و حدیث درست شد که خستگی بر تن ما مانده است.

وی در خصوص اینکه شب گذشته شعارهایی علیه نظرمحمدی داده شد و ظاهراً هیأت فوتبال روی سپیدرود نظارت دارد، گفت: اولاً که سپیدرود رشت در اختیار هیأت فوتبال نیست و من این موضوع را صددرصد تکذیب می‌کنم، در اواسط لیگ دسته اول تیم را بالاجبار به ما دادند و ما هم تیم را به لیگ برتر آوردیم اما الان اگر تیم دست ما باشد منع قانونی دارد و اصلاً تیم زیرمجموعه ما کار می‌کند.

الماسخاله افزود: طبق هماهنگی‌های ابتدای فصل شهاب مؤمنی مسئولیت تیم را بر عهده گرفت و حتی از نایب رئیسی هیأت فوتبال هم استعفا داد ضمن آنکه اگر اسپانسر یا شخصی می‌خواهد سپیدرود را در اختیار بگیرد می‌تواند با مؤمنی مذاکره کند چون اگر بگوییم سپیدرود دست هیأت فوتبال است حق ملوان، داماش، شهرداری فومن و ... است که اعتراض کنند. من فقط حامی این تیم هستم و دخل و تصرفی در سپیدرود ندارم.

وی درخصوص شایعاتی که پیرامون برکناری نظرمحمدی به گوش می‌رسد، گفت: این موضوع را من از شما می‌شنوم من بنابر وظیفه‌ام بعد از بازی به علی نظرمحمدی زنگ زدم و گفتم که تمام تمرکزش را برای بازی لیگ برتر بگذارد و به بازی جام حذفی که تمام شده فکر نکند، این حرف را هم دوستانه به او گفتم وگرنه من متولی فوتبال استان هستم و در سپیدرود تصمیمی نمی‌گیرم.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=6464