کلوپ هواداران ملوان
کلوپ هواداران ملوان

* نوروز 1396 مبارک باد.

*ملوانی یک رسانه کاملا آزاد بوده و وابستگی به هیچ نهاد و گروهی ندارد.

* جهت ارتباط با مدیر سایت کلیک کنید .

* پیشنهاد می کنیم در کانال رسمی ملوانی در تلگرام عضو شوید و آخرین اخبار و اتفاقات مربوطه به ملوان را از طریق این کانال دنبال کنید.

 
کلوپ هواداران ملوان: اخبار فوتبال ایران

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

: اظهارات پژمان نوری درباره بازی با پرسپولیس

نوري: به داوران فشار نمي‌آوردند، بازي تا سحر ادامه پيدا مي‌كرد

خبرگزاري فارس: كاپيتان فصل گذشته ملوان گفت: اگر كارشناسان به داوران فشار نمي‌آوردند، بازي با پرسپوليس تا سحر ادامه پيدا مي‌كرد.


به گزارش خبرگزاري فارس، پژمان نوري در مورد تساوي يك بر يك ملوان مقابل پرسپوليس اظهار داشت: ملوان در اين بازي وقت كشي نكرد و بازي معمولي خود را انجام داد. مقابل آن همه هوادار در ورزشگاه آزادي هر تيمي باشد ابتدا تدافعي بازي و سپس به حمله فكر مي‌كند. برنامه ملوان اين بود كه از سرعت بازيكنانش مانند نزهني و رافخايي در ضدحمله استفاده كند، اما روي يك صحنه غافلگير شد.

وي افزود: گل بادامكي هر 10سال يك بار اتفاق مي‌افتد و در فوتبال ما به اين سبك گل خيلي كم زده مي‌شود. ملوان بازي بسيار خوبي به نمايش گذاشت و حرفه‌اي كار كرد. البته هر 2 تيم به تازگي از دوران بدنسازي رها شده بودند و خسته به نظر مي‌رسيدند و ديديد كه گرفتگي عضله در پاي بازيكنان وجود داشت.

نوري تاكيد كرد: ملوان روي يك كار تيمي به گل رسيد و مي‌توانست بهتر از اين باشد. اگر علي كريمي در پرسپوليس از ابتدا، بازي خوب خود را انجام مي‌داد كار ملوان بسيار سخت مي‌شد. لقب جادوگر برازنده كريمي است. او در 20 دقيقه آخر بازي هر كاري كه خواست انجام داد و اگر از ابتدا اينگونه بازي مي‌كرد كار ما دشوار مي‌شد.

بازيكن تيم الامارات خاطرنشان كرد: هر 2 تيم را دوست دارم اما آمدم كه در اين بازي كنار ملوان باشم و مطمئن باشيد در بازگشتم به فوتبال ايران دوباره به ملوان مي‌روم. متعلق به ملوانم و هرچه دارم از اين تيم است. دوست داشتم در اين تيم بمانم، اما شرايطي رقم خورد كه به امارات رفتم.

وي در مورد داوري اين مسابقه گفت: به نظر 6 دقيقه وقت اضافه‌اي كه داور بازي گرفت، درست نبود. خدا پدر و مادر كارشناسان را بيامرزد كه اگر به داوران فشار نمي‌آوردند، اين بازي تا سحر ادامه پيدا مي‌كرد.

نوري در مورد اعتراض هواداران پرسپوليس گفت: اگر همين وضعيت ادامه پيدا كند، مطمئن باشيد پرسپوليس به جايي نمي‌رسد و پيشنهاد من به هواداران اين است كه صبور باشند.

: گلي كه به پرسپوليس زديم ارزش 3 امتياز را داشت

رافخايي: گلي كه به پرسپوليس زديم ارزش 3 امتياز را داشت

خبرگزاري فارس: مهاجم ملوان گفت: گلي كه دغاغله در ديدار مقابل پرسپوليس به ثمر رساند ارزش 3 امتياز را داشت.


به گزارش خبرگزاري فارس، سيدجلال رافخايي در مورد تساوي يك بر يك ملوان مقابل پرسپوليس اظهار داشت: از عملكرد خودم در اين مسابقه راضي نيستم. درباره بازي هم بايد بگويم مي‌توانستيم برنده باشيم. گلي كه دريافت كرديم به قول پژمان نوري هر 10 سال يك بار زده مي‌شود.

وي ادامه داد: سيستم دفاعي خوبي داشتيم و دفاع هم بخشي از فوتبال است. اگر بازي اول نبود و شرايط خاص نداشتيم مي‌توانستيم دست پر تهران را ترك كنيم.

رافخايي تصريح كرد: مهاجمان ملوان هم به خوبي به وظايف خود عمل كردند و اجازه نفوذ را به مدافعان پرسپوليس ندادند. گلي كه به ثمر رسانديم ارزش 3 امتياز را داشت، البته كسب يك امتياز در هفته نخست برابر پرسپوليس هم نتيجه بدي نيست.

مهاجم ملوان افزود: تيم ما جوان و يكدست است. خوشحالم كه هواداراني كه از انزلي به تهران آمده بودند دست خالي به خانه‌هاي خود نرفتند. قطعاً در ادامه رقابت‌ها شرايط بهتري به‌دست خواهيم آورد.

: نامگذاری لیگ برتر جدید به نام ایرانسل


  عزيز‌الله محمدي رئيس سازمان ليگ برتر، در مراسم امضاي تفاهمنامه با شركت خدمات ارتباطي ايرانسل، گفت: سازمان ليگ برتر و فدراسيون فوتبال ايران به منظور گسترش و توسعه درآمدزايي اقدامات جديدي را انجام داده‌اند كه به اين ترتيب پس از افزايش حق پخش تلويزيوني و تبليغات محيطي، به منظور درآمدزايي بيشتر، ايده نامگذاري برند ليگ برتر شكل گرفت.
وي گفت: به اين ترتيب، برند ليگ برتر جام خليج فارس و ليگ برتر با نام ايرانسل نامگذاري شد تا از اين طريق به سازمان ليگ براي درآمدزايي بيشتر كمك ‌شود و هر سال نسبت به سال پيش درآمدزايي بيشتري داشته باشيم و در نهايت هزينه فوتبال از درآمد فوتبال تأمين گردد.
همچنين در اين مراسم امضاي اين تفاهمنامه عليرضا قلمبر دزفولي، مدير عامل ايرانسل نيز، گفت: در توافقنامه امروز با سازمان ليگ برتر، ليگ برتر فوتبال 90 -91 به نام ايرانسل نامگذاري شد كه با توجه به ضريب نفوذ بالاي ايرانسل بين جوانان، مشاركت ايرانسل در اين جام باعث شور و نشاط بيشتري در ليگ مي‌شود و در عين حال محتواي بيشتري نيز چاشني اين دوره ليگ خواهد شد.
قلمبر دزفولي در پاسخ به مبلغ قرارداد با سازمان ليگ براي نامگذاري ليگ 90 -91 به نام ايرانسل، گفت: قرارداد مستقيم ايرانسل با سازمان ليگ نيست و قرارداد با شبكه برتر سبز كه مديريت انحصاري تبليغات ليگ را برعهده دارد، بسته شده است كه قرارداد كل شامل بهره‌مندي از تبليغات محيطي، تبليغات تلويزيوني و تبليغات اطراف زمين است.
وي همچنين پس از امتناع از اعلام مبلغ كل قرارداد تبليغات ايرانسل با شبكه برتر سبز در اين دوره ليگ برتر، در حالي كه شركت متبوع خود يك سوي قرداد مذكور است، اعلام رقم قرارداد را به اختيار سازمان ليگ برتر و شبكه برتر سبز گذاشت.
سپس محمدي در مقابل پرسش‌هاي بسيار در خصوص مبلغ قرارداد، گفت: ماحصل قرارداد ايرانسل با سازمان ليگ و آنچه كه از اين قرارداد به سازمان ليگ برتر پرداخت مي‌شود، 2 ميليارد و 750 ميليون تومان است.
به گزارش فارس، به اين ترتيب با پرداخت 2 ميليارد و 750 ميليون تومان، ليگ برتر فوتبال ايران به نام اپراتور دوم تلفن همراه كشور، نام‌گذاري شد.
بنا بر اين گزارش، اين نشست با بيش از دو ساعت تاخير و در حالي كه برخي از خبرنگاران سال كنفرانس را ترك كرده‌ بودند، آغاز شد و در اين مدت، علت تاخير دو ساعته مديران ليگ برتر و ايرانسل، ترافيك بازنشدني شهر تهران عنوان مي‌شد.

: نصرتي ملوان براي يك امتياز آمده بود

نصرتي: ملوان براي يك امتياز آمده بود

خبرگزاري فارس: مدافع پرسپوليس گفت: ملوان براي كسب حداقل امتياز به تهران آمده بود.


به گزارش خبرگزاري فارس، محمد نصرتي پس از تساوي يك بر يك پرسپوليس برابر ملوان عنوان كرد: روي غافلگيري گل خورديم. ملواني‌ها براي يك امتياز به تهران آمده بودند و حرفي براي گفتن نداشتند.

وي ادامه داد: از استقبال هواداران تشكر مي‌كنم. ما هنوز اول راهيم و نياز به حمايت داريم. هواداران، ما را در هيچ شرايطي تنها نگذارند. در ديدار برابر ملوان هر چه در تمرينات انجام داده بوديم به معرض نمايش گذاشتيم، اما آنها با چنگ و دندان دفاع مي‌كردند و در پايان نيز به هدف خود دست يافتند.

نصرتي تصريح كرد: خدا را شكر مي‌كنم كه در اين ديدار نباختيم، زيرا تحمل اين موضوع بسيار سخت است. هواداران زيادي به ورزشگاه آمده بودند و ما نيز تلاش كرديم تا از خجالت آنها درآئيم، اما متاسفانه نشد. تماشاگران نگران نباشند و مطمئن باشيد در هفته‌هاي آينده بهتر مي‌شويم.

وي درباره عملكرد خط دفاعي يادآور شد: هدف اصلي مدافعان عدم دريافت گل است. ما در اين ديدار همه كار كرديم و فقط نتوانستيم به گل دست يابيم. بدبين‌ترين تماشاگران نيز پيروزي را از آن پرسپوليس مي‌دانستند. متاسفانه در اين ديدار به نتيجه نرسيديم، اما مطمئن باشيد در هفته‌هاي آينده هماهنگ‌تر مي‌شويم و بازي‌هاي بهتري انجام خواهيم داد.

: دغاغله فكر مي‌كرديم پرسپوليس مثل فصل گذشت

دغاغله: فكر مي‌كرديم پرسپوليس مثل فصل گذشته است

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: تصور مي‌كرديم پرسپوليس مانند تيم فصل گذشته در فينال است اما اين تيم خيلي خوب بود.


عليرضا دغاغله در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد ديدار با پرسپوليس گفت: بازي خوبي انجام داديم و خوشحالم كه توانستيم با يك امتياز از تهران برگرديم. در دو هفته آينده دو بازي متوالي در انزلي داريم كه مي‌توانيم از امتياز ميزباني استفاده كنيم. پرسپوليس تيم خوبي بود و ما را خيلي تحت فشار گذاشت. فكر مي‌كرديم پرسپوليس مانند تيم فصل گذشته است كه در بازي فينال جام حذفي برابر آنها خيلي خوب بازي كرديم.

وي در مورد اينكه منظورش اين است كه پرسپوليس استيلي بهتر از پرسپوليس دايي است گفت: من در مورد اين دو مربي بزرگ اظهار نظر نمي‌كنم. شايد فصل گذشته بازيكنان پرسپوليس خسته بودند و تيم ما خيلي خوب كار كرده است. استيلي و دايي هر كدام سبك مربيگري خاص خود را دارند.

دغاغله در مورد گلزني خود به پرسپوليس گفت: من در كل دو گل در ملوان زده‌ام كه هر دوي آنها را به پرسپوليس زده‌ام و خوشحالم كه اين فصل را با گلزني آغاز كردم.

 
شبکه های اجتماعی
     


ویدئو
آخرین ویدئوهاآرشيو
کنفرانس خبری دست نشان پس از پیروزی در برابر آلومینیوم
گزارش تلویزیونی دیدار : ملوان انزلی - آلومینیوم اراک
مبحث داوری دیدار : نفت MIS - ملوان بندرانزلی
ویدئو حواشی کامل دیدار : نفت MIS - ملوان انزلی
تیزر مستند تخلفات افراد وابسته به یک تیم لیگ یکی
گزارش تلویزیونی دیدار : نفت MIS - ملوان انزلی
ویدئو گل های زیبای بازیکنان ملوان به نفت مسجد سلیمان
کری خوانی شاپور نوری زاد پیشکسوت ملوان در برنامه نود
آخرین قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در آسیا با درخشش سیروس قایقران
ویدئو حواشی لغو دیدار : ملوان انزلی - مس رفسنجان
مبحث داوری دیدار : نساجی قائمشهر - ملوان انزلی
بخش دوم حواشی دیدار : نساجی - ملوان
خلاصه دیدار : نساجی 2 - ملوان انزلی 1
حواشی پیش از دیدار : نساجی مازندران - ملوان انزلی
دیدار قدیمی : پرسپولیس - ملوان
شکست استقلال در برابر ملوان و از دست دادن قهرمانی لیگ برتر
4 تایی شدن استقلال در مقابل ملوان در سال 1390
4 تایی شدن استقلال در مقابل ملوان در سال 1393
گزارش ویژه برنامه باورزش شبکه باران از دیدار ملوان - مس
فوتبال 1 » بررسی وضعیت سکوهای ورزشگاه تختی انزلی
کارشناسی داوری دیدار : ملوان انزلی - مس کرمان
فوتبال 1 : صحبت های بازیکنان و مربیان ملوان و مس کرمان
فوتبال 1 : خلاصه دیدار ملوان انزلی - مس کرمان
حواشی پیش از دیدار ملوان و مس کرمان
فوتبال1 » حواشی جذاب الگیلانو
نبرد جذاب شمالی ها در لیگ دسته اول فوتبال ایران
ویدئو کامل دیدار : ملوان انزلی 3 - مس کرمان 2
خلاصه دیدار : ملوان بندرانزلی 3 - مس کرمان 2
آرشیو : حضور دراگان اسکوکیچ در برنامه ورزشی شبکه دوسیما
آرشیو : حضور پاشنکو در برنامه نود
فتوکلیپ دیدار : ملوان انزلی - داماش رشت
گل زیبای زنده یاد سیروس قایقران به تایلند
خاطرات پایان رافت از دوران حضور در ملوان
کلیپ با کیفیت از تصاویر تیم فوتبال بانوان ملوان
آرشیو : حضور سعید عزت الهی در برنامه سکو شبکه باران
آرشیو : آشتی کنان مازیار زارع و افشین چاوشی
آرشیو : فتو کلیپ دیدار تیم های فوتبال ملوان - گهر درود
آرشیو : فتوکلیپ تیم فوتبال بانوان ملوان
آرشیو : مبحث انتقال سهام باشگاه ملوان به حسین هدایتی
آرشیو : مستند شبکه باران از فینال جام حذفی 1390
آرشیو: انتقادات هواداران ملوان ازعملکرد منطقه آزادانزلی
مستند پاماله با کیفیت HD
آرشیو : دیدار جنجالی ملوان - پرسپولیس در انزلی
آرشیو : گفتگو با اردشیر پورنعمت درباره وضعیت ملوان
آرشیو : انتقادات مازیار زارع از وضعیت نابسامان ملوان
آرشیو : نظر هواداران ملوان درباره عملکرد حمید استیلی
ویدئو کامل دیدار: ملوان انزلی 2 - استقلال تهران 2
خلاصه دیدار : ملوان بندرانزلی 1 - بادران تهران 1
خلاصه دیدار : صبای قم 1 - ملوان بندرانزلی 1
آرشیو : سپیدرود رشت 1 - ملوان انزلی 1 - لیگ یک
آرشیو : ملوان انزلی 1 - سپیدرود رشت 0 -لیگ یک
روزی روزگاری فوتبال » گفتگو با غفور جهانی
آرشیو : ملوان انزلی 3 - داماش رشت 1
لیگ برتر : داماش رشت 0 - ملوان انزلی 3
گزارش جذاب برنامه نود از پیروزی ملوان در مقابل سپیدرود
مبحث کاشناسی دیدار : سپیدرود رشت - ملوان انزلی
وقت اضافه : سپیدرود 1 - ملوان 3
نیمه دوم : سپیدرود 1 - ملوان 3
نیمه اول : سپیدرود 1 - ملوان 3
شادی بازیکنان ملوان پس از فتح الگیلانو
تحقیر حسین کعبی در مقابل محمد رضا نقدی پور بازیکن ملوان
حواشی جذاب دربی گیلان از دریچه دوربین هواداران ملوان
عیدی علی نظر محمدی به هواداران سپیدرود رشت
مصاحبه نادر دست نشان پس از فتح الگیلانو
جام حذفی : سپیدرود رشت 1 - ملوان بندرانزلی 3
سوپر گل پژمان نوری به سپیدرود رشت
بازیکنانی که سپیدرود را دبل کردند
ویدئو پیش بازی : صبای قم Vs ملوان انزلی
مبحث داوری دیدار : ملوان انزلی - اکسین البرز
مهیار زحمتکش ستاره ای دیگر از مکتب اصیل ملوان
مبحث داوری دیدار : ملوان انزلی - بادران تهران
مشکلات استادیوم تختی انزلی ، وعده های عمل نشده !
مصاحبه بعد از بازی مربیان ملوان و بادران
جنجال های دیدار : ملوان انزلی - بادران تهران
اتفاقات مهم دیدار : اکسین البرز 1 - ملوان انزلی 0
ویدئو پیش بازی : اکسین البرز Vs ملوان انزلی
نظر نادر دست نشان درباره تعداد سهمیه صعود به لیگ برتر
داوری دیدار : ملوان انزلی - برق شیراز
مصاحبه با نادر دست نشان پس از شکست برق
حواشی پیش از دیدار : ملوان - برق نوین شیراز
ورود هواداران ملوان به آشیانه قوهای سپید ممنوع شد !
فتوکلیپ دیدار : ملوان انزلی - برق نوین شیراز
ویدئو خلاصه دیدار : ملوان انزلی 1 - برق جدید شیراز 0
دیسیپلین بهمن صالح نیا در ملوان
سیاست های دوگانه هیئت فوتبال گیلان در قبال ملوان
لیگ یک : ملوان 2 - مس رفسنجان 1
لیگ یک : خیبر خرم آباد 0 - ملوان انزلی 1
لیگ یک : ملوان 2 - استقلال اهواز 1
لیک یک : بادران 1 - ملوان انزلی 1
لیگ یک : نساجی مازندران 2 - ملوان انزلی 1
لیگ یک : ملوان انزلی 1 - فجرسپاسی 0
لیگ یک : مس کرمان 0 - ملوان بندرانزلی 0
ملوان انزلی 0 - گل گهر سیرجان 0
اکسین البرز 2 - ملوان بندرانزلی 1
لیگ یک : ملوان انزلی 0 - ایرانجوان بوشهر 0
لیگ یک : سپیدرود رشت 1 - ملوان بندرانزلی 1
سکانس هایی از جنس غیرت
مستند « 9 » به یاد کاپیتان سیروس قایقران
لیگ یک : ملوان انزلی 1 - فولاد یزد 0
لیگ یک : راه آهن 1 - ملوان انزلی 2


جدول لیگ یک (97-96)

برنامه بازیهای ملوان (لیگ یک 97-96)

برنامه نیم فصل دوم
هفته تاریخ میزبان
میهمان
18 10/17
برق جدید
ملوان
19  10/24 ملوان
اکسین
20 11/01
بادران
ملوان
21 11/08
ملوان
صبای قم
22 11/14
مس کرمان
ملوان
23 11/23
ملوان
نساجی
24 11/29 مس رفسنجان
ملوان
25  12/06 ملوان
نفت.م.س
26 12/13
آلومینیوم ملوان
27  12/20 ملوان
ایرانجوان
28 12/26 ماشین سازی
ملوان
29 1/09
ملوان
فجرسپاسی
30  1/15 گل گهر
ملوان
31 1/21 ملوان
خونه به خونه
32  1/28 ملوان
راه آهن
 33 1/04 ش. ماهشهر
ملوان
34
1/10
ملوان
شهرداری تبریز


اخبار فوتبال ایران
اخبار لیگ یکآرشيو
باران‌چشمه: رفتن بازیکنان به تراکتورسازی به من مربوط نیست
هیئت رییسه AFC تصویب کرد: ایران و عربستان در خانه بازی کنند
قرعه‌کشی مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال در برنامه 90
محمد حبیبی: همه از عشق من به ملوان خبر دارند
محمد حبیبی دستیار پورغلامی در تیم ملی جوانان شد
پورغلامی سرمربی تیم جوانان ایران شد
انصراف ماشین سازی تبریز از حضور در جام حذفی
استعمال دخانیات در ورزشگاه‌های کشور ممنوع شد
فدراسیون تصویب کرد؛ بلیت فروشی در ورزشگاه بر اساس کد ملی
زمان رسمی نقل‌ و انتقالات مشخص شد
تهدید کمیته اخلاق؛ با کسانی که تمرین را تحریم کنند، برخورد می شود
واگذاری تراکتورسازی کلید خورد
مایلی‌کهن: درگیری هواداران در فوتبال چندش‌آور است
سرپرست سازمان لیگ منصوب شد
میرزازاد: برای حضور در جام جهانی از تیم جوانان حمایت شود
مایلی کهن: هر آمدنی یک رفتنی دارد
اعلام زمان قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی
قرعه کشی جام حذفی فردا برگزار می شود
مرزبان: فحاشی به مازیار سازماندهی شده بود، مسئولان از توهین‌ها خوشحال بودند
آخرین مهلت ارسال مدارک برای حضور در جام حذفی
حسن‌زاده: نظر‌محمدی آرامش دربی گیلان را بر هم زد
حق پخش 5 میلیونی
خداحافظی تلخ نریمان یوسفی از دنیای قضاوت !
اقدام مسئولان سازمان لیگ برای جلوگیری از تبانی در لیگ دسته اول
حضور لیگ یکی ها در جام حذفی اجباری شد
محمد مایلی کهن: ملوان را همین امروز به لیگ برتر بیاورید!
سهمیه سقوط از لیگ برتر به لیگ دسته اول مشخص شد
محمد احمدزاده سرمربی شاهین شهرداری بوشهر شد
تاجیک: انتقال نفت به بهنام‌ پیشرو غیرقانونی است
لیگ دسته اول یک روز زودتر آغاز می شود
آل اسحاق: روال قانونی انتقال امتیاز نفت به خریدار تهرانی طی شده است
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس: نفت باید در تهران بماند
مازیار ناظمی: موضوع نفت ارتباطی به وزیر ورزش ندارد
انتقال قطعی سهام باشگاه نفت تهران به شرکت سرمایه گذاری بهنام پیشروی کیش + عکس اسناد مربوطه
صادق محرمی به پرسپولیس پیوست
عبدالرحمان شاه حسینی: انتقال نفت به انزلی قانونی است
نادر فریادشیران: نفت تهران را رسما به انزلی هبه کردند
ملوان نمی‌تواند در لیگ یک بازی کند!
قنبرزاده: امروز بعدازظهر نفت به فروش می رسد
سازمان لیگ با فروش و انتقال امتیاز تیم نفت به خارج از تهران مخالف است
فریادشیران: دنیامالی از شورای شهر تهران استعفا کند
صادق محرمی: هواداران ملوان عصبانی هستند قدرنشناس نیستند، به خاطر دایی به صبا رفتم
ناصر فریادشیران: دنیامالی به جای انتقال نفت، قلیان ها را جمع کند
آل اسحاق: پاکت‌های پیشنهادی برای خرید نفت تا پایان هفته بررسی می‌شود
حسین آل اسحاق: 4-5 پاکت پیشنهادی برای خرید نفت به دست ما رسیده است
آل‌اسحاق: منع قانونی برای انتقال نفت به شهرستان وجود ندارد
فریادشیران: رضائیان طلب بازیکنان ملوان را بپردازد
تغییر در قانون خرید و فروش تیم‌ها، احتمال سقوط نفت و صعود فجر سپاسی به لیگ برتر
مهلت شرکت در مزایده باشگاه نفت تهران تمدید شد
آل اسحاق: 25 میلیارد، مبلغ پایه برای نفت صحت ندارد
زمان نقل و انتقالات فصل 96-95 اعلام شد
امتیاز نفت به ملوان واگذار نمی‌شود
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران شد
شرایط سقوط تیم ها به لیگ دسته اول اعلام شد
مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران: علت مرگ مهرداد اولادی فردا اعلام می شود
سعید فتاحی: باشگاه ملوان درخواستی برای تغییر زمان دیدارش با سایپا ارائه نکرد
گلایه خانواده مرحوم اولادی از سازمان لیگ
دلیل پلمپ منزل مسکونی مهرداد اولادی
پدر مهرداد اولادی: هنوز مرگ پسرم را باور ندارم، کاش من جای او بودم
عنایت: چه اراده‌ای؟! داوری حتی به ضرر پرسپولیس بود، پنالتی ملوان مشکوک بود
تعویق 3 روزه دیدار فولاد خوزستان با ملوان انزلی
مصطفی قنبرپور: ملوان قدمت دارد اما بردن تکلیف ماست
ویسی: خوشحالیم که بازنده به شهرمان بازنمی‌گردیم
عبدالله ویسی: بازیکنان استقلال دیگر بی نام و نشان نیستند
پورکیانی: اعتقادی به ضعف ملوان به خاطر مشکلات مالی ندارم
احمدزاده: از نتیجه مذاکرات دو شهردار خبری ندارم
شهرام علیپور: پرونده احمدزاده بسته شد
سعید سالارزاده به رایونگ اف تایلند پیوست
مهاجری: بازی ما مقابل ملوان سنگین و سخت بود، باید از اتفاقات گذشته درس بگیریم
دیدار پدیده با ملوان برگزار می شود
محمد رضا فغانی؛ داور دیدار پدیده خراسان با ملوان بندرانزلی
علی صفایی؛ داور دیدار گسترش - ملوان
الماسخاله: داوری ها برای تیم های گیلانی مشکوک است!
منصوریان: کسب امتیاز از انزلی بد نیست، نبود هواداران ملوان به ما کمک کرد
دنیامالی: فوتبال ایران نمایش حرفه‌ای شدن را بازی می‌کند، از گزارش مجلس نباید تهدید بسازیم
سید رضا مهدوی؛ داور دیدار استقلال اهواز - ملوان بندرانزلی
تغییر برنامه هفته هجدهم و یک بازی هفته نوزدهم لیگ برتر
مریم ایراندوست: کاش فوتبال بانوان را هم جدی می‌گرفتند، لیگ برتر مهندسی دقیقی ندارد
پویا نزهتی به شهرداری اردبیل پیوست
سردار کمالی: شریفی از فردا بازیکن تراکتورسازی است، کُد سربازی او تغییر کرد
محسن ترکی؛ داور دیدار ملوان - استقلال تهران
مصطفی شهبازی: هر باشگاه می‌تواند ۶ بازیکن جذب کند
دایی: رای کمیته انضباطی نفی خودش هست، چندبازیکن ملوان را نمی شناسیم
اولیویرا: تدابیر خاصی برای بازی با ملوان داریم
حضور فعال مربیان انزلیچی در کلاس مربیگری B آسیا
جلالی: برای مسابقه ملوان تمرکز زیادی مورد نیاز است
سعید عزت‌اللهی مهمان امشب برنامه نود
خط و نشان کمیته انضباطی برای باشگاه‌های بدهکار
نادر عزت‌الهی: گل سعید باعث شادی مردم ایران شد
روز درخشش قایقران جدید فوتبال ایران؛ جوان‌ترین گلزن تاریخ تیم ملی از انزلی آمد
اسکوچیچ: شرایط برای برگزاری یک مسابقه فوتبال ایده‌آل نبود
قدیر بحری: می‌توانیم به رده‌های بالای جدول برسیم
کنفرانس خبری اسکوچیچ برگزار نمی شود
اعلام زمان نشست خبری سرمربیان ملوان و پرسپولیس
فرکی: از تساوی راضی هستیم
فرکی: امیدوارم مربیان و بازیکنان لیگ هم دیده شوند، همیشه از ملوان به نیکی یاد می‌کنم
کسب 1 امتیاز حاصل ره آورد ملوان از جنوب
پورقاز: سبک فوتبال عمان به ما نزدیک است
کنعانی: شک نکنید می‌توانیم راهی جام جهانی شویم
پیام تسلیت استیلی برای نوروزی


بازی آینده ملوان
ملـــوان انزلی
مس رفسنجان
 

تاریخ برگزاری : 96/11/29

زمان برگزاری:  14:00

داور : سید مهدی سیدعلی

استادیوم: شهدا رفسنجان


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ایمیل
تايپ مجدد:
گذرواژه:
تايپ مجدد:
 
لطفا ایمیل واقعی وارد کنید/لینک فعالسازی برای شما ایمیل خواهد شد.

آمار کاربران

لینکدونی سایت

فوتپارس

انزلی پرس

گیل نوا-موسیقی محلی گیلان

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

انزلی چی

رادیو انزلی

کاسپی نو

وب سایت استقلال انزلی

فدراسیون فوتبال

اطلاعات گردشگری انزلی


آهنگ های ملوانی

ارسال مطلب

پیام کوتاه :
09115592348


     رمضانی پور: بانوان ملوان امیدی برای بازگشت به لیگ فوتبال ندارند!

     رمضانی پور: اولویتمان حضور بانوان انزلی در لیگ برتر است

     انصراف رسمی باشگاه ملوان از تیمداری در بخش فوتبال بانوان

     سارا قمی: تهمت باشگاه ملوان به همه بانوان ایران بود

     تقاضای سرمربی تیم منحل شده بانوان ملوان از رئیس جمهور

     تیم بانوان ملوان منحل شد

     گلایه خانم گل فوتبال ایران

     شکست تیم فوتبال ساحلی قوی سپید انزلی در خانه

     انصراف تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرانزلی

     بلوک‌باشي: افتخاري بزرگ بدست آورديم

     لسمان مروارید خزر 0 - ملوان بندرانزلی 2

     ملوان انزلی 6 – 0 خزر رودسر

     شکست قوی سپید و لسمان در هفته اول

     قوی سپید انزلی به مرحله نیم نهایی فوتبال ساحلی راه یافتتمامي حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سایت کلوپ هواداران ملوان بندر انزلی محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سايت ها و نشريات تنها با اجازه مدیر سایت امکان پذیر ميباشد.
CopyRight PHP-Nuke Farsi [MT Edition] Project By PHPNuke.ir
طراحی شده توسط : اسماعیل راد