کلوپ هواداران ملوان - فرصتی به نسل آینده !
کلوپ هواداران ملوان

* نوروز 1396 مبارک باد.

*ملوانی یک رسانه کاملا آزاد بوده و وابستگی به هیچ نهاد و گروهی ندارد.

* جهت ارتباط با مدیر سایت کلیک کنید .

* پیشنهاد می کنیم در کانال رسمی ملوانی در تلگرام عضو شوید و آخرین اخبار و اتفاقات مربوطه به ملوان را از طریق این کانال دنبال کنید.
فرصتی به نسل آینده !

کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

حالا پژمان نوری به ملوان بازگشته است ، فرصتی خوب برای او که بتواند با پیراهن ملوان به لیگ برتر صعود کرده و در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی کند ، فرصتی که حداقل تا به امروز در اختیار مازیار زارع قرار نگرفته است ...

ادامه مطلب را بخوانيد...
سال قبل دقیقا در چنین روزهایی بود که خبری عجیب اما واقعی هواداران ملوان را در شوک فرو برد ! ( مایلی کهن مازیار و پژمان را نمی خواهد ) شاید در ابتدا باور این خبر برای هواداران ملوان کمی عجیب و دور از ذهن بود اما درگیری های سریالی محمد مایلی کهن با هواداران بر سر حضور پژمان نوری و مازیار زارع و اظهار نظرهای جنجالی سرمربی وقت در رسانه ها بر علیه این دو بازیکن سبب شد امید ها برای حضور این دو بازیکن در ملوان رنگ ببازند !

گفته می شد پشت پرده تصمیم جنجالی مایلی کهن ، احمد دنیامالی قرار داشت ، گرچه بعدها مشخص شد که این گفته صحت نداشته است اما هر چه که بود مازیار و پژمان راهی بابل شدند تا شایستگی های خود را به منتقدان و محمد مایلی کهن اثبات کنند ، این دو بازیکن در تیم بابلی دو نیم فصل متفاوت را سپری کردند ، در نیم فصل اول مازیار زارع به عنوان یکی از بازیکنان خوب آن تیم در اکثر دیدارهای نیم فصل در میدان حضور پیدا نمود ، شرایطی که پژمان نوری از آن برخوردار نبود ، اما تیره روزی های خونه به خونه در 6 بازی پیاپی سبب شد نادر دست نشان به عنوان جانشین علیرضا مرزبان انتخاب شود و دقیقا پس از این انتخاب بود که ستاره بخت پژمان نوری در تیم بابلی درخشید و این بازیکن در اکثر دیدارهای نیم فصل دوم به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی دست نشان در زمین حضور پیدا نمود و بر خلاف پژمان نوری ، مازیار زارع با دریافت رضایت نامه از لیست تیم بابلی خارج شد .

فصل گذشته ملوان تنها با 3 امتیاز کمتر از صعود به لیگ برتر بازماند تا این موضوع سبب شود احمد دنیامالی به عنوان رئیس هیئت مدیره ( همه کاره این روزهای ملوان ) در اولین گام نادر دست نشان را به انزلی بیاورد و دست نشان نیز با جذب چندین بازیکن خوب و با کیفیت نظیر پژمان نوری نشان دهد که ملوان عزمی جدی برای صعود به لیگ برتر دارد .

حالا پژمان نوری به ملوان بازگشته است ، فرصتی خوب برای او که بتواند با پیراهن ملوان به لیگ برتر صعود کرده و در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی کند ، فرصتی که حداقل تا به امروز در اختیار مازیار زارع قرار نگرفته است ، البته انتخاب و جذب بازیکنان تیم قطعا با نظر سرمربی تیم صورت خواهد گرفت و این یک حق طبیعی برای هر مربی فوتبال است که نفرات مورد نیاز خود را جذب نماید .

هواداران ملوان با مازیار زارع خاطرات خوب بسیاری دارند ، مازیار یکی از چهره های کاریزماتیک ملوان در یک دهه گذشته بوده است ، بازیکنی که ثابت کرده در لباس ملوان با غیرت و تعصب خاصی در زمین حاضر می شود، وی هم برای ملوان گل های زیبایی به ثمر رسانده است و هم برای این تیم در دیدار خاطره انگیز ملوان – پرسپولیس  پنالتی مهار کرده است ! هواداران ملوان به وی لقب قایقران داده اند و همین موضوع نشان می دهد که او چقدر در انزلی محبوب است .

شاید عده ای انتظار داشته باشند که مازیار غرورش را زیر پا گذاشته و خودش برای بازگشت مجدد به ملوان پا پیش بگذارد ، آنهایی که مازیار زارع را به خوبی می شناسند می دانند که وی هرگز چنین کاری نخواهد کرد ، اما با توجه به این غرور او هرگز برای بازگشت به ملوان هیچ پیش شرطی نگذاشته و نخواهد گذاشت ، مازیار مشتاق است که با پیراهن ملوان از فوتبال خداحافظی کند حتی اگر قرار باشد 10 دقیقه درون زمین حضور پیدا کند ، او منتظر یک تماس است ، آیا دست نشان این فرصت را به مازیار خواهد داد ؟

البته این فرصت ، فرصت به شخص مازیار و پژمان نیست ، این فرصت به نسل آینده فوتبالی های انزلی است ، نسلی که حق دارد در این فوتبال مادی اسطوره داشته باشد و از بازیکنان محبوب خود برای کودکان امروز و جوانان فردا خاطره نقل کند ، نسلی که خود تنها با خاطرات نقل شده از پدران و مادران شان ملوانی شده و به ملوانی بودن خود افتخار می کنند.

تصمیم دست نشان هر آنچه که باشد خواهیم پذیرفت ، او مربی با تجربه ای است و انتخاب او نشان می دهد که هدف اصلی انزلی چی ها برای فصل پیش رو بازگشت ملوان به لیگ برتر فوتبال ایران است و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نخواهیم گذاشت تیم محبوبمان از مسیر درستی که در آن گام برداشته است دور شود .

دست نشان ناخدای کشتی ملوان است و تصمیم اول و آخر را او خواهد گرفت و هواداران ملوان به تصمیم او احترام خواهند گذاشت و مازیار هم چه درون زمین باشد و چه  به عنوان یک هوادار روی سکوها ، همواره ملوانی بوده و ملوانی خواهد ماند .


اسماعیل راد - ملوانیارسال شده در مورخه : سه شنبه، 30 خرداد ماه ، 1396 توسط abay  چاپ مطلب

 

 

مرتبط با موضوع :

 ملوانان به خودباوری رسیدند  [دوشنبه، 20 شهريور ماه ، 1396]
 اختصاصی – نگاهی به وضعیت اکسین البرز  [جمعه، 20 مرداد ماه ، 1396]
 انزلی در انتظار آغاز لیگ » آقا نادر بریم ؟  [يكشنبه، 15 مرداد ماه ، 1396]
 ملوان از شنبه برای لیگ برتری شدن استارت خواهد زد  [پنجشنبه، 11 خرداد ماه ، 1396]
 دربی مدیران شهری به سود رشتی ها!  [چهارشنبه، 13 ارديبهشت ماه ، 1396]
 یالا ملوان !  [جمعه، 11 فروردين ماه ، 1396]
 اختصاصی – ملوانان به دنبال بازپس گیری صدر جدول  [يكشنبه، 22 اسفند ماه ، 1395]
 قوهای جوان و چالشی بزرگ به نام لیگ یک !  [جمعه، 9 مهر ماه ، 1395]
 ملوان و کلاف سر در گم  [چهارشنبه، 30 تير ماه ، 1395]
 اختصاصی - منفعت طلبی یا عافیت طلبی  [يكشنبه، 20 تير ماه ، 1395]
 مرد شماره یک یا دو ؟ مسئله این است ...  [يكشنبه، 13 تير ماه ، 1395]
 ملوان در برزخ !  [سه شنبه، 8 تير ماه ، 1395]
 بررسی دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ برتر  [دوشنبه، 23 فروردين ماه ، 1395]
 پنج دلیل مهم برای شکست پرسپولیس در انزلی  [جمعه، 20 فروردين ماه ، 1395]
 فینال شش امتیازی در زیر باران  [پنجشنبه، 23 بهمن ماه ، 1393]
 آنها دستان خدا بود مازیار  [شنبه، 18 بهمن ماه ، 1393]
 مالک جدید » نوش دارو پس از مرگ سهراب ...  [دوشنبه، 6 بهمن ماه ، 1393]
 اختیار تام ، نه ! ملوانمان را می خواهیم  [پنجشنبه، 2 بهمن ماه ، 1393]
 اختصاصی : ملوانمان را پس بگیرید ...  [چهارشنبه، 26 آذر ماه ، 1393]
 عروسک خیمه شب بازی نباشیم !  [سه شنبه، 11 آذر ماه ، 1393]
 پورغلامی در یک قدمی ملوان به بهانه تعطیلی سربازخانه!!!  [يكشنبه، 2 آذر ماه ، 1393]
 جوکر 160 میلیارد تومانی !  [شنبه، 1 آذر ماه ، 1393]
 ساختن عزم می خواهد ، اینجا وجود ندارد !  [دوشنبه، 26 آبان ماه ، 1393]

 

 
تبلیغات رندم 1 تبلیغات رندم 2

امتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب


اشتراک گذاري مطلب


--
--
--
مکان تبلیغاتتمامي حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سایت کلوپ هواداران ملوان بندر انزلی محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سايت ها و نشريات تنها با اجازه مدیر سایت امکان پذیر ميباشد.
CopyRight PHP-Nuke Farsi [MT Edition] Project By PHPNuke.ir
طراحی شده توسط : اسماعیل راد