کلوپ هواداران ملوان - پورنعمت: هدف آکادمی تحویل بازیکنان بومی جدید به ملوان است
کلوپ هواداران ملوان

* نوروز 1396 مبارک باد.

*ملوانی یک رسانه کاملا آزاد بوده و وابستگی به هیچ نهاد و گروهی ندارد.

* جهت ارتباط با مدیر سایت کلیک کنید .

* پیشنهاد می کنیم در کانال رسمی ملوانی در تلگرام عضو شوید و آخرین اخبار و اتفاقات مربوطه به ملوان را از طریق این کانال دنبال کنید.
پورنعمت: هدف آکادمی تحویل بازیکنان بومی جدید به ملوان است

کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، اردشیر پورنعمت رییس آکادمی باشگاه ملوان درباره مسایل مختلف آکادمی باشگاه و اهداف این فصل آن گفت: مربیان با هم درگیر بودند و اصلا همدیگر را قبول نداشتند به این نتیجه رسیدیم که این مجموعه کوچکتر، جوانتر و چابکتر شود ...

ادامه مطلب را بخوانيد...اردشیر پورنعمت درباره ساختار آکادمی این فصل گفت: ساختار آکادمی شکل جدیدتری به خودش گرفته است که این شکل مبتنی بر سه حوزه فعالیت می کند،بخش اول حوزه اجرایی است که به دنبال سخت افزار ها خواهیم بود. در این بخش به دنبال زمین های فوتبال هستیم و می خواهیم زمین های بیشتری داشته باشیم و کمتر اجاره بپردازیم. مالکیت زمین به دست آوریم که این ایده آل ما است. بخش دوم بخش آموزش است. در این بخش به دنبال ارتقای آموزشی و علمی مربیان خود هستیم و تلاش می کنیم بخش آکادمیک را افزایش دهیم. بخش سوم بخش فنی است بخش فنی یعنی برنامه ریزی و بازیکن سازی که این بخش براساس آیتم های جدی تری نسبت به قبل دنبال می شود و تیم ها با تدارک فنی بهتری وارد مسابقات می شوند. اساساً مسابقات بهانه ای برای بازیکن سازی است، سه بخش اجرایی، آموزشی و فنی در این فصل برای ما اهمیت بسزایی دارد، گروهی که ما داریم در این سه حوزه فعالیت می کنند و وظایفشان کاملا مشخص و تدوین شده است استراتژی ما در حقیقت رسیدن به یکسری بازیکنانی که نسل جدیدی از بازیکنان بومی را تحویل بزرگسالان بدهد و ملوان به نوعی به فرهنگ ساختاری خودش برگردد که این موضوع مهمترین استراتژی بلند مدت باشگاه ملوان است.

وی در مورد شایعه ورود خانواده های متمول به آکادمی باشگاه ملوان و تعیین و تکلیف کردن آنها برای مربیان و آکادمی اظهار داشت: این یک تفکر صد در صد اشتباه است و باید تاکید کنم تا زمانیکه من در آکادمی هستم چنین اتفاقی رخ نخواهد داد اما شاید خطایی در گذشته رخ داده که من از آن بی خبر هستم. تا آنجایی که من اطلاع دارم در گذشته هم خیلی محدود بوده البته قبل از ما خیلی اتفاقات افتاده که خوشبختانه ریشه این کار را پیدا و مشکل را حل کردیم. باید تاکید کنم ملوان یک تیم مردمی هست و هر تیم مردمی همیشه با این شایعات درگیر می شوند، مردم پشت تیم های پایه هستند و فرزندان خودشان را می آورند طبیعتاً یکسری اتفاقات ممکن است رخ دهد اما ما سعی کردیم آسیب شناسی انجام دهیم مکان هایی که امکان آسیب وجود دارد در سنین پایین تر است و متاسفانه هر چه به سنین پایین تر می رسیم آسیب ها بیشتر می شود. ما یکسری مدارس فوتبال داریم که برای پر کردن اوقات فراغت هزینه دریافت می کنند اما بقیه تیم های ما که حرفه ای هستند مطلقا چنین اتفاقی رخ نمی دهد و به هیچ عنوان اجازه این کار را نمی دهیم. ساز و کارهایی در نظر گرفته ایم که همه چیز آنجا آشکار است به این ترتیب درصد خطا پایین است. اما شاید منظور از چنین شایعه ای را بتوانم حدس بزنم. احتمالا شاید این اخبار مربوط به یک تیم پانزده ساله هایی باشد که داریم. شاید شایعات از آنجایی شروع شده که دقیقا به ماهیت این تیم برمی گردد. این تیم کاملا مردمی و جدا از تیم های حرفه ای آکادمی است. این تیم جزئی از مدرسه فوتبال ملوان محسوب می شود و چون این تیم در چارت ما نبوده است این بازیکنان نه در تیم شانزده سال ما و نه در تیم چهارده سال ما می توانستند بازی کنند و خود به خود باید یکسال فوتبال بازی نمی کردند بنابراین ما کاری کردیم که این تیم تمرین بکند و در مسابقات استان شرکت کند. در این تیم خانواده ها تقاضا کردند که یک هیئت امنایی تشکیل دهیم که هر وقت پول نداشتیم به ما کمک کنند و ما هم هر وقت پول دستمان آمد پولشان را برگردانیم این تیم چون مردمی است احتمالاً شایعه از اینجا شروع شده است که این تیم با کمک مردم وارد مسابقات شده است ولی در اصل ما هزینه لباس، مربی و حتی هزینه مسافرتشان که خیلی کم است و مجموعا هم حدود پنج یا شش مسابقه برگزار می کنند را پرداخت می کنیم ولی هر وقت اتفاقی رخ بدهد اولیا خودشان کمک می کنند تنها این تیم به این شکل است که شاید به صورت موقت از اولیا کمک بگیریم اما قرار بر این شد که اگر قرار به کمک اولیا شد آنها به باشگاه کمک کنند و ملوان هم یک باشگاه مردمی است و هر کسی که دوست داشت می تواند به باشگاه کمک بکند و ساز و کار آن هم مشخص است، به حساب واریز می کنند و باشگاه برای همین بچه ها هزینه می کند و در نهایت به اولیا با اسناد و مدارک گزارش می دهیم.

رئیس آکادمی باشگاه ملوان در مورد اسپانسر تیم های پایه خاطرنشان کرد: یکی از اهداف ما جذب اسپانسر در همه رده های باشگاه است و الان هم اعلام می کنیم هر مجموعه ای می تواند برای هر رده ای اسپانسر باشد، گروههای صنعتی، شرکت ها و ... می توانند اسپانسر تیم های پایه ما باشند، ما این درخواست را به هیئت مدیره اعلام می کنیم و در صورت تایید هیات مدیره با آن اسپانسر وارد مذاکره می شویم. ما یک اسپانسر بزرگ داریم و یک انسان بزرگ به نام آقای دنیامالی، که همه هزینه ها را به تنهایی به دوش می کشد اما ما خودمان را موظف می دانیم که به کمک ایشان بیاییم.

اردشیر پورنعمت در مورد سرمربیان تیم های پایه و بیرون ماندن یکسری از مربیان گفت: وقتی که می خواهید یکسری تغییر و تحولات را انجام بدهید طبیعی است که گاهی اوقات بحث هایی مطرح می شود و نظرات متعددی وجود دارد. من به دوستانی که امسال نتوانستیم در خدمتشان باشیم حق می دهم چون کسی که از کار بیکار می شود طبیعی است که عکس العمل نشان می دهد به هر مخالفی حق می دهیم ولی ابتدا این مخالف بیاید با ما صحبت کند تا ما شرایط را برایش تشریح کنیم تحلیلی که من سال گذشته انجام دادم این است که آکادمی ملوان شلوغ و بی فایده است. مثلا یک تیم ایکس داریم 8 مربی و 2 مربی دروازه بانی دارد و اینها نه تنها با هم هم افزایی ندارند بلکه با هم درگیر هستند و با هم هیچ سنخیتی نداشتند و مدام با هم درگیر بودند و اختلاف داشتند گاهی درگیریشان با خودشان بوده گاهی به زمین فوتبال کشانده می شد و حتی مربی داشتیم که با اولیا درگیر شده است. مربیان با هم درگیر بودند و اصلا همدیگر را قبول نداشتند این اتفاقات را دیدیم و به این نتیجه رسیدیم که این مجموعه کوچکتر، جوانتر و چابکتر شود، مربیانی که تاثیری نداشتند از مجموعه جدا شوند . الان یک نوجوان به مربی ای نیاز دارد که قدرت عملکرد خوبی داشته باشد و دوم نوجوان من فوتبال او را دیده باشد و به یادش بیاید چرا که همین موضوع برایشان انگیزه ایجاد می کند، در نهایت و براساس پژوهش هایی که داشتیم به این نتیجه رسیدم که باید نسل جدیدی از مربیان وارد مجموعه آکادمی ملوان شوند این مربیان جدید باید مدارک معتبر، پیشکسوت ملوان و برنامه داشته باشند. بین شان رقابت ایجاد کردیم اکثرا برنامه دادند خیلی ها هم برنامه ندادند. آنهایی که برنامه ندادند در واقع به اولویت های باشگاه احترام نگذاشتند، این افراد خود به خود جدا شدند و مربیان از بین کسانی که برنامه داده بودند انتخاب شدند. در این روش به جای انتخاب های شخصی برنامه های موفق را انتخاب کردیم انتخاب های جدید نه بر اساس فشار و سفارش بوده و نه بر اساس انتخاب شخصی. مربیانی انتخاب نشده اند که به طور مثال بازیکنان من یا دوستان من باشند بلکه در این بین برنامه حرف می زد.

رییس آکادمی باشگاه ملوان در مورد آینده آکادمی ملوان گفت: من آینده آکادمی ملوان را مشروط به ساختارها می دانم یعنی اگر بتوانیم برنامه ای که برای افزایش زمین های فوتبال، که در همه جای شهر زمین فوتبال داشته باشیم می توانیم به آینده امیدوار باشیم. به نظر من فوتبال انزلی شکست خورده است بازگشت من به خاطر اعتقاد خودم بوده است فوتبال انزلی تولیدات زیادی داشته است ولی این تولیدات کیفیت نداشته اند که این دلایل مختلفی داشته است. اول سلیقه مربیان بزرگسال، دوم سخت افزار ها مشکل داشتند و سوم مربیانی که در این زمینه کارایی داشته باشند را نداشتیم. اگر فوتبال از بین می رود به خاطر نبود زمین فوتبال است در حال حاضر زمین های فوتبال در اختیار افراد است و آنها از ما طلب پول می کنند، ما از قبل به آنها بدهکاریم بنابراین باید زمین بسازیم و آن زمین مالکش ملوان باشد اگر این زمین ها فراهم شود و اگر زمین هایی که ما می خواهیم فراهم شود می توان امیدوار بود. باید تاکید کنم که این زمین ها نباید یک جا باشد در انزلی باید در هشت نقطه زمین فوتبال داشته باشیم از مسئولین خواهش می کنم که در این زمینه به ما کمک کنند در این زمینه از نماینده مجلس و مسئولان شهری و استانی تا افراد متمول می توانند کمک کنند. اگر این ساختارها شکل بگیرد ما ظرف یکی دو سال آینده ستارگان و استعداد هایی را مثل گذشته می توانیم تحویل فوتبال کشور بدهیم. مربیان ما به دلیل نداشتن زمین آواره هستند و همه ما این آوارگی را به خاطر ملوان  تحمل می کنیم به خاطر یک آینده روشن برای ساختن ملوانی جدید و بومی. این قو بالهایش نشکسته و هنوز پرواز را بلد است فقط باید راه را آسان کنیم، چون یادش رفته است چگونه بپرد.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 4 شهريور ماه ، 1396 توسط 3eyedAli  چاپ مطلب

 

 

مرتبط با موضوع :

 پایان محرومیت ملوان بندرانزلی از بازی بدون تماشاگر  [پنجشنبه، 2 فروردين ماه ، 1397]
 وحید حیدریه: می‌توانستیم لیگ برتری شویم  [دوشنبه، 28 اسفند ماه ، 1396]
 آرا کمیته انضباطی در خصوص دیدار ملوان و نساجی اعلام شد  [دوشنبه، 28 اسفند ماه ، 1396]
 رضا کرمانشاهی؛ داور دیدار ملوان بندرانزلی با فجرسپاسی شیراز  [يكشنبه، 27 اسفند ماه ، 1396]
 فرهاد پورغلامی: بازگشت ملوان به نیروی دریایی می تواند خبری خوش برای هواداران باشد  [يكشنبه، 27 اسفند ماه ، 1396]
 فرماندار بندرانزلی: بیستمین سالگرد سیروس قایقران باید باشکوهتر از همیشه برگزار شود  [يكشنبه، 27 اسفند ماه ، 1396]
 امام جمعه بندرانزلی: مردم انزلی نگران تیم ملوانشان هستند  [يكشنبه، 27 اسفند ماه ، 1396]
 دست‌نشان: ملوان تا اینجا هم قهرمان است، با گزارش دروغ ناظر محروم شدم  [يكشنبه، 27 اسفند ماه ، 1396]
 طلسم مساوی ها شکسته شد؛ ماشین سازی تبریز 1 - ملوان بندرانزلی 2  [يكشنبه، 27 اسفند ماه ، 1396]
 وحید صالحی؛ داور دیدار ماشین سازی تبریز با ملوان بندرانزلی  [چهارشنبه، 23 اسفند ماه ، 1396]
 منطقه آزاد انزلی به کمک ملوانان می‌آید  [چهارشنبه، 23 اسفند ماه ، 1396]
 مهران نصیری: هفته گذشته از مدیریت باشگاه ملوان استعفا کردم  [سه شنبه، 22 اسفند ماه ، 1396]
 استعفای نصیری از سرپرستی باشگاه ملوان  [دوشنبه، 21 اسفند ماه ، 1396]
 دست‌نشان: هیچ مربی و بازیکنی نباید برای ملوان کم کاری کند  [دوشنبه، 21 اسفند ماه ، 1396]
 سریال بی پایان تساوی های ملوان؛ ملوان بندرانزلی 0 - ایرانجوان بوشهر 0  [يكشنبه، 20 اسفند ماه ، 1396]
 نادر دست‌نشان: چرا کنترل دوپینگ در لیگ یک کم شده،از ملوان فقط دوبار تست گرفتند  [شنبه، 19 اسفند ماه ، 1396]
 قول هیئت مدیره ملوان به دست نشان؛ تا هفته آینده پول می‌دهیم  [شنبه، 19 اسفند ماه ، 1396]
 سیدعلی میرغفاری؛ داور دیدار ملوان بندرانزلی با ایرانجوان بوشهر  [شنبه، 19 اسفند ماه ، 1396]
 دست‌نشان: وقتی این همه تناقض را می‌بینم دلم به درد می‌آید  [چهارشنبه، 16 اسفند ماه ، 1396]
 محرومیت هواداران ملوان از مسابقات خانگی  [چهارشنبه، 16 اسفند ماه ، 1396]
 معاون رئیس جمهور در تمرین تیم ملوان؛ ملوان یک برند بزرگ ملی است  [جمعه، 3 شهريور ماه ، 1396]
 مدیرعامل باشگاه ملوان: هیئت مدیره باشگاه ملوان هدفی جز صعود را دنبال نمی کند  [چهارشنبه، 1 شهريور ماه ، 1396]
 ال گیلانو در مرحله سوم جام حذفی  [چهارشنبه، 1 شهريور ماه ، 1396]
 وحید کاظمی؛ داور دیدار ملوان بندرانزلی VS بادران تهران  [سه شنبه، 31 مرداد ماه ، 1396]
 نادر دست‌نشان: انتظار نداریم میزبان از هر ترفندی برای پیروزی استفاده کند  [چهارشنبه، 25 مرداد ماه ، 1396]
 دست نشان: تیمم باخت من باختم داور نباخت، جبران می کنیم  [سه شنبه، 24 مرداد ماه ، 1396]
 باخت در ایستگاه دوم؛ اکسین البرز 1 - ملوان بندرانزلی 0  [سه شنبه، 24 مرداد ماه ، 1396]
 سعید رحیمی مقدم؛ داور دیدار اکسین البرز با ملوان بندرانزلی  [دوشنبه، 23 مرداد ماه ، 1396]
 پوریا غلامی: به سه امتیاز بازی با اکسین فکر می‌کنیم  [يكشنبه، 22 مرداد ماه ، 1396]
 فاطمی: برمی‌گردم و جشن قهرمانی ملوان و صعود به لیگ برتر را می‌گیریم  [شنبه، 21 مرداد ماه ، 1396]
 مهران نصيری مدیرعامل باشگاه ملوان شد  [جمعه، 20 مرداد ماه ، 1396]
 مربی اکسین البرز: از بازی های خانگی حداکثر استفاده را می کنیم  [پنجشنبه، 19 مرداد ماه ، 1396]
 دست نشان: برگ برنده ملوان را از ما گرفتند، تازه یادشان افتاده سکوها را تعمیر کنند  [چهارشنبه، 18 مرداد ماه ، 1396]
 رضاییان از مدیرعاملی باشگاه ملوان کنار رفت  [چهارشنبه، 18 مرداد ماه ، 1396]
 دست‌نشان: این برد زمینه ساز موفقیت‌های بعدی خواهد بود  [دوشنبه، 16 مرداد ماه ، 1396]
 مهابادی: در نیمه دوم برتر از ملوان بودیم  [دوشنبه، 16 مرداد ماه ، 1396]
 دست‌نشان: ملوان باید به جایگاه اصلی خود یعنی لیگ برتر بازگردد  [يكشنبه، 15 مرداد ماه ، 1396]
 ناصر جنگی؛ داور دیدار ملوان بندرانزلی با برق جدید فارس  [يكشنبه، 15 مرداد ماه ، 1396]
 سید علی فاطمی: می‌خواهیم ملوان را لیگ برتری کنیم  [جمعه، 13 مرداد ماه ، 1396]
 نادر دست‌نشان: بازی هجومی در دستور کار ملوان قرار می‌گیرد  [جمعه، 13 مرداد ماه ، 1396]

 

 
تبلیغات رندم 1 تبلیغات رندم 2

امتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب


اشتراک گذاري مطلب


--
--
--
مکان تبلیغاتتمامي حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سایت کلوپ هواداران ملوان بندر انزلی محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سايت ها و نشريات تنها با اجازه مدیر سایت امکان پذیر ميباشد.
CopyRight PHP-Nuke Farsi [MT Edition] Project By PHPNuke.ir
طراحی شده توسط : اسماعیل راد